Paintball – wyśmienita atrakcja Zakopanego

Paintball – wyśmienita atrakcja Zakopanego

20 lutego 2020 Wyłączono przez kasprowy

Do miasta pod Giewontem przyjeżdżamy z rozmaitych powodów. Niektórzy zamierzają wędrować całymi godzinami, inni skupią się na poznawaniu tamtejszej kultury lub zafascynowani są zabytkami. W tak ciekawym miejscu nikt nie poczuje nudy.
Osobom, które lubią aktywności na powietrzu, warto polecić atrakcję jaką jest paintball. Zapewniamy, mocno wciąga i daje sporo frajdy!

Super rozrywka z nutą adrenaliny

Paintball w Zakopanem stał się bardzo popularny, co zupełnie nie powinno dziwić, ponieważ gra jest naprawdę interesującą. Udział w pozorowanej walce z wrogiem i strzelanie kulkami z kolorową farbą z urządzenia przypominającego broń pneumatyczną – to masa zabawy. Warto jednak podkreślić, że gra jest też wymagająca. Przyda się sprawność, szybkość, umiejętność przewidywania ruchów przeciwnika, planowania strategii, trzeba myśleć logicznie, a nie tylko biegać i strzelać.
Kiedy jesteśmy na polu bitwy, czujemy, że poziom adrenaliny znacznie wzrasta. Nie myślimy o zmęczeniu, pojawia się energia, którą trzeba spożytkować. Poza tym skupiając się na grze zapominamy o obowiązkach, kłopotach, a to bardzo cenne, by raz na jakiś czas oderwać się od codzienności i postawić na dobrą zabawę.

Paintball dla dzieci

Paintball, to gra dedykowana również dzieciom. Porcja solidnej aktywności, w niezwykłym, górskim otoczeniu, rewelacyjna przygoda, szalona bitwa – wizyta na polu paintballowym będzie znakomitą formą spędzania czasu.
Ofertę dla dzieci i młodzieży posiada zlokalizowana w Zakopanem firma paintdoo.pl, która proponuje np. pakiet – Paintballowe Urodziny. Taki prezent zrobi wrażenie! Doskonałej zabawy, świetnego humoru i śmiechu, będzie pod dostatkiem.
Można urozmaicić urodziny na polu paintballowym i wybrać ofertę, w której poza bitwą na kolorowe kulki na dzieci czekać będzie ognisko oraz przejażdżka na quadach. Wariant ten na pewno przypadnie do gustu, dodatkowe atrakcje są przecież mile widziane, szczególnie podczas urodzinowego spotkania z kolegami i koleżankami.

Paintball – ile kosztuje?

Wiele osób niechętnie sprawdza koszt udziału w walce na polu paintballowym, uważając, że jest bardzo wysoki i lepiej wydać pieniądze na innego rodzaju atrakcje. To błąd, ponieważ ceny wcale nie są wygórowane, wystarczy zerknąć na ofertę paintdoo, by się o tym przekonać. Najtańszy pakiet dostępny jest od 39 zł, to przecież nie są duże pieniądze, szczególnie, gdy pomyślimy, ile pozytywnych emocji dostarcza paintball i jak ciekawą jest grą.